اخبار > گروه دال با «گذر اردیبهشت» میهمان علاقه‌مندان می‌شود


 

 

گروه دال با «گذر اردیبهشت» میهمان علاقه‌مندان می‌شود

گروه دال برای دومین بار قطعاتی از آلبوم «گذر اردیبهشت» را در تالار وحدت اجرا می‌کند.

 

 

به گزارش روابط عمومی و روابط بین‌الملل بنیاد رودکی، به گفته یزدان بهمنی، نوازنده گروه دال، اولین کنسرت رسمی گروه دال در تابستان سال جاری و تالار وحدت به روی صحنه رفت که از استقبال خوبی برگزار شد ولی به‌خاطر ورود به ماه‌های محرم و صفر و تعطیلی برنامه‌های موسیقی و همچنین فشردگی برنامه‌های تالار وحدت تمدید کنسرت میسر نشد. وی در ادامه افزود: به همین‌خاطر گروه دال بار دیگر «گذر اردیبهشت» را برای علاقه‌مندانش اجرا می‌کند.
یزدان بهمنی درباره قطعات آلبوم «گذر اردیبهشت» توضیح داد: «آوازم را می‌رقصیدی» اولین قطعه‌ی این آلبوم بود که برای اولین‌بار منتشر شد. پس از آن قطعه «گذر اردیبهشت» در اردیبهشت ماه در فضای مجازی منتشر شد. «لحظه‌ها را انتظارم» آخرین قطعه منتشرشده در فضای مجازی است اما اولین قطعه‌ی این آلبوم که گروه دال را در فضای رسمی موسیقی معرفی کرد قطعه‌ی «طعم شیرین خیال» بود که برای فیلمی به کارگردانی کمال تبریزی ساخته شد. «شعری که زندگیست»، «شکوفه های زیتون»، «لحظه ها را انتظارم» از دیگر قطعاتی هستند که در این کنسرت در تالار وحدت اجرا می‌شوند.
گفتنی است گروه دال یکی از گروه‌هایی است که در زمینه موسیقی تلفیقی مورد استقبال مخاطبان موسیقی قرار گرفته است. یزدان بهمنی در انتها با اشاره به حضور رضا موسوی به عنوان کارگردان در حین اجرای کنسرت توضیح داد: در اجرای شهریور نیز یک گروه کارگردانی حضور داشت و تصاویر متناسبی بود که در حین پخش هر قطعه بر پرده نقش می‌بست با استقبال مخاطبان مواجه شد که بار دیگر این تجربه‌ی خاص را در برنامه‌ی پیش‌رو خواهیم داشت.
کنسرت « گذر اردیبهشت » در روزهای 11 و 12 دی‌ماه در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود

 
  دوشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٥ - ١٥:٢١ / تعداد نمایش: 415          


خروج