اخبار > نکوداشت ناصر فرهنگ فر با حضور پیشکسوتان در تالار وحدت


 

 

نکوداشت ناصر فرهنگ فر با حضور پیشکسوتان در تالار وحدت

مراسم نکوداشت ناصر فرهنگ فر نوازنده صاحب سبک تنبک در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی ، این برنامه که به همت موسسه فرهنگی هنری رادنواندیش برگزار میشود به منظور پاسداشت چهره های سرشناس هنری ترتیب داده شده است.
در این برنامه بخشهای مختلفی با محوریت چهره ناصر فرهنگ فر درنظر گرفته شده است. از جمله اجرای موسیقی که توسط توسط میلاد کیایی، مجید درخشانی، بهداد بابایی و آرش فرهنگ فر و پیمان ناصح پور و کامران یعقوبی روی صحنه خواهد رفت. محمدعلی کیایی نژاد بنیانگزار گروه دستان، میهمان این آیین نکوداشت است و طی مراسم درباره ابعاد مختلف شخصیتی زنده یاد فرهنگ فر و همچنین ویژگی های هنری کار او سخنرانی میکند
گفتنی است ناصر فرهنگ فر در طول دوران فعالیت پربار خود همکاری بسیار نزدیکی با بسیاری از هنرمندان از جمله جلیل شهناز، حسن کسایی، محمدرضا لطفی، پرویز مشکاتیان، محمدرضا شجریان، محمدعلی کیانی نژاد، داود گنجه ای، محمدرضا شفیعیان، کامکارها و .... داشت. از مشهورترین آثار وی می توان به اجرای راست پنجگاه به همراه محمدرضا لطفی و محمدرضا شجریان و همچنین بسته نگار در دستگاه سه گاه به همراه محمدرضا لطفی در غم، سرانداز و سروناز به همراه پرویز و مشکاتیان و ... اشاره نمود.
لازم به ذکر است این مراسم در روز شنبه 95/9/20 ساعت 21:30 در تالار وحدت برگزار می شود و چهره های نام آشنای موسیقی، هنرمندان و علاقه مندان زنده یاد فرهنگ فر در آن حضور خواهند یافت.

 
  چهارشنبه ١٧ آذر ١٣٩٥ - ١٤:٤٤ / تعداد نمایش: 620          


خروج