اخبار > بل‌کانتو «نبض آواز» را به صحنه تالار وحدت می برد


 

 

بل‌کانتو «نبض آواز» را به صحنه تالار وحدت می برد

ارکستر و کُر بزرگ بل‌کانتو با رهبری نیما پناهی ها، 24 آذر در تالار وحدت به روی صحنه می رود.

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی؛ نیما پناهی‌ها آهنگساز، مدرس موسیقی و رهبر ارکستر، از اجرای برجسته‌ترین اُپراهای ایتالیایی در کنسرت «نبض آواز» خبر داد، همچنین در ادامه افزود ؛ نبض آوازعنوان پروژه دیگری است از بل‌کانتو که بر اساس شور و اشتیاق مخاطبان و نیز جذابیت اجرای اُپراهای ایتالیایی به این عنوان نامگذاری شده است.
نیما پناهی ها در مورد ترکیب نوازندگان در کنسرت «نبض آواز» بیان کرد ؛ قطعات به شکل استاندارد با همراهی پیانو اجرا می شوند، اما بدلیل اهمیت برجسته کردن ملودی های بسیار غنی در قطعات این اُپراها، ارکستری با ساختار کوئینتت زهی، موسیقی را منطبق بر دست نوشته‌های آهنگساز در پارتیتور همراهی می‌کند.
در این اجرا فراز عقیلی (پیانیست)، امین غفاری (کنسرت مایستر و سولیست)، امین عطایی (نوازنده ویولن)، دانیال جورابچی (نوازنده ویولا)، یاسمن کوزه گر(نوازنده ویولنسل)، هادی اسماعیلی (نوازنده کنترباس)، رزیتا موسوی (خواننده سوپرانو) و همچنین خوانندگان آواز زیبا در کُر بزرگ بل‌کانتو به هنر نمایی می پردازند.
اجرای ارکستر و کُر بزرگ بل‌کانتو با عنوان «نبض آواز» 24 آذر در تالار وحدت برگزار خواهد شد. علاقمندان برای تهیه بلیط می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند.

 
  يکشنبه ١٤ آذر ١٣٩٥ - ١٤:٣٨ / تعداد نمایش: 514          


خروج